Buty piłkarskie Nike Mercurial Superfly 9 Academy MG

Buty piłkarskie Nike Mercurial Superfly 9 Academy MG

Zaczynać od: 415,21 zł

286,26 zł

-31%

Z tego samego modelu:

Domyślne rozmiary francuskie
Tabela rozmiarów

Zaczynać od: 415,21 zł

286,26 zł

Dodaj do listy życzeń

Dostępne

Opis

Buty piłkarskie Nike Mercurial Superfly 9 Academy MG

Zyskaj przewagę na boisku dzięki odważnemu designowi butów Superfly 9 Academy MG. Buty są wyposażone w poduszkę Zoom Air i miękką cholewkę NikeSkin, która zapewnia wyjątkowe czucie piłki. Dzięki temu możesz dominować w decydujących ostatnich minutach meczu. Szybkość jest w the Air.

  • Po raz pierwszy w swojej historii marka Nike opracowała zupełnie nową jednostkę Zoom Air. Spoczywa on na płycie i zapewnia dodatkowe dynamiczne czucie pod stopami, umożliwiając szybsze poruszanie się po boisku i robienie różnicy, gdy liczy się to najbardziej, niezależnie od tego, czy chodzi o strzelanie bramek, dotarcie do premier na piłce, czy wyrwanie się z obrony przeciwnika.
  • Zaprojektowana z myślą o szybkości klatka wewnątrz structure jest wykonana z cienkiego, ale wytrzymałego materiału, który zapewnia optymalne wsparcie stopy na podeszwie zewnętrznej bez obciążania buta.
  • Unikalny wzór przyczepności zapewnia wyjątkową przyczepność w połączeniu z optymalną reakcją, dzięki czemu możesz zrobić różnicę.
  • Miękki, elastyczny kołnierz Flyknit otula kostkę, zapewniając optymalne wsparcie. Przeprojektowana konstrukcja zapewnia bardziej naturalne dopasowanie. Aby to osiągnąć, przeprowadziliśmy rygorystyczne testy z udziałem setek sportowców. Rezultatem jest bardziej opływowy nosek i lepsze wsparcie pięty.
  • W cholewce zastosowano technologię NikeSkin - miękki, elastyczny materiał siateczkowy połączony z cienką nakładką. Zapewnia to precyzyjną kontrolę nad piłką i daje poczucie gry boso.

Dodatkowe informacje

Marka Nike
SKU producenta DJ5625-040
Kolor czarny/chromowy/królewski niebieski
Kolor Czarny
Płeć Mężczyzna
Grupa wiekowa Dorośli
Zakres Mercurial Superfly
Powierzchnia buta Syntetyczne boisko (AG)