Predator

Buty adidas Predator zostały zaprojektowane tak, aby oferować precyzję, moc i lekkość, z innowacyjnymi technologiami, takimi jak Primeknit i Demonskin dla lepszej przyczepności na boisku do rugby. Znajdź je teraz w House of Rugby!
+ więcej filtrów

Ustaw kierunek malejący
Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4

Buty adidas Predator

Buty adidas Predator to idealny sprzęt dla wszystkich fanów rugby. Legendarny producent sprzętu w wielu dyscyplinach sportowych, adidas to marka obowiązkowa dla wszystkich fanów rugby. Oprócz wyposażenia największych na świecie clubs, niemiecka marka zaprojektowała kultowe obuwie, które przetrwało próbę czasu.

Narzuć swój atakujący styl na boisku dzięki pełnej gamie butów Predator ze wzmocnioną cholewką zapewniającą mocne uderzenia. Te rewolucyjne buty mają wzmocnioną cholewkę w obszarze uderzania piłki. Technologia Demonskin zapewnia doskonałą przyczepność dla niezrównanej kontroli i rotacji. Predator jest dostępny w wielu kolorach, więc na pewno znajdziesz parę, która będzie Ci odpowiadać, niezależnie od boiska, na którym grasz. W połączeniu z koszulką i spodenkami adidas, buty adidas Predator staną się główną atrakcją Twojego zestawu do rugby.