Buty piłkarskie Nike Mercurial Vapor 15 Pro FG

Buty piłkarskie Nike Mercurial Vapor 15 Pro FG

Zaczynać od: 655,62 zł

447,03 zł

-32%
Domyślne rozmiary francuskie
Tabela rozmiarów

Zaczynać od: 655,62 zł

447,03 zł

Dodaj do listy życzeń

Dostępne

Opis

Buty piłkarskie Nike Mercurial Vapor 15 Pro FG

W butach Vapor 15 Pro FG to Ty rządzisz na boisku. Są one wyposażone w jednostkę Zoom Air, która pomaga dominować w decydujących ostatnich minutach meczu. Szybkość jest w the Air.

  • Po raz pierwszy w historii Nike opracowała zupełnie nową jednostkę Zoom Air. Spoczywa on na płycie i zapewnia dodatkowe dynamiczne czucie pod stopami, które pozwala szybciej poruszać się po boisku i robić różnicę, gdy liczy się to najbardziej, niezależnie od tego, czy chodzi o strzelanie bramek, dotarcie do premier na piłce, czy wyrwanie się z obrony przeciwnika.
  • Zaprojektowana z myślą o szybkości klatka wewnątrz structure jest wykonana z cienkiego, ale wytrzymałego materiału, który zapewnia optymalne wsparcie stopy na podeszwie zewnętrznej bez obciążania buta.
  • Unikalny wzór przyczepności zapewnia wyjątkową przyczepność w połączeniu z optymalną reakcją, dzięki czemu możesz zrobić różnicę.
  • Przeprojektowana konstrukcja zapewnia bardziej naturalne dopasowanie. Aby to osiągnąć, przeprowadziliśmy rygorystyczne testy z udziałem setek sportowców. Rezultat: bardziej opływowy nosek i lepsze wsparcie pięty.
  • Wygodna cholewka otula stopę, zapewniając naturalny efekt drugiej skóry. Minimalistyczna cholewka z siateczki jest lżejsza dzięki ograniczeniu użytych materiałów do niezbędnego minimum.

Dodatkowe informacje

Marka Nike
SKU producenta DJ5603-040
Kolor czarny/chromowy/królewski niebieski
Kolor Czarny
Płeć Mężczyzna
Grupa wiekowa Dorośli
Zakres Mercurial Vapor
Powierzchnia buta Suchy ląd (FG)